Cinetime Sinema Bilet Fiyatları Antalya 3D Sinema Bileti Fiyatı

4 Nisan 2023 0 By admin

Cinetime Antalya Sinema Bilet Fiyatı

Cinetime 2D Sinema Salonu Fiyatı 51 ₺
Cinetime 3D Sinema Salonu Fiyatı 51 ₺
sinema filmleri, sinema bilet fiyatları, sinema bilet fiyatları 2023

Özdilek Sinema Ne Kadar?

Antalya Özdilek sinema fiyatları 2D ve 3D sinema olarak ayrılmaktadır fakat aralarında bir fiyat farkı bulunmamaktadır.

Sinema Giriş kaç TL?

Sinema bilet fiyatı 2023 yılında 51₺ olarak belirlenmiştir. Öğrenci biletleri kaç tl? Öğrenci sinema bilet fiyatı ile tam fiyatı arasında fark yoktur. Cinetime bilet kaç tl? Cinetime sinema bilet fiyatları halk günleri haricinde 51TL‘dir.

Tüm Sinema Fiyatları için TIKAYINIZ!

Antalya Özdilek Sinema Seansları

Cinetime sinema seansları sabah 11:00 – 22:00 arasında yapılmaktadır. Seans saatleri tatil günleri ya da resmi tatillerde değişiklilik gösterebilir.

Antalya Özdilek Sinema Telefon Numarası

Antalya Özdilek sinema bilet fiyatlarını detaylı bir şekilde öğrenip seans randevusu almak istiyorsanız Cinetime’ı 0242 334 33 99 numaralı telefondan arayabilirsiniz.

Cinetime Bilet Satın Al

Cinetime’dan bilet satın almak oldukça basittir. Cinetime’ın internet sitesine girdikten sonra dilediğiniz filmin sağ tarafında bulunan seanslardan birine tıklayarak sinema bileti satın alabilirsiniz. Cinetime’dan sinema bileti satın almak için tıklayınız!

3D Sinema Nedir ?

3D Sinema 3 boyutlu görüntü teknolojisine verilen isimdir. 3 Boyutlu filmler daha etkileyici görüntülere ve renklere sahiptir. 3D Sinema Bilet Fiyatları normal sinema bileti fiyatlarından çok az daha yüksek ya da aynı fiyattadır. İzleyenlerin daha zengin ve içine çeken bir film izledikleri belirtilir. Gerçekçi filmler izlemek istiyorsanız 3D Sinema tercih edin.

Cinetime Vizyondaki Filmler

Vizyondaki filmler içerisinde, Avatar: Suyun Yolu filmi de bulunuyor. Vizyondaki film, genelde aileler için uygun ve +13 olan bir filmdir ve seyirciler tarafından oldukça beğeni almıştır. Avatar: Suyun Yolu filmi, kaliteli bir hikâye ve 3D bir görüntüye sahiptir. Filmin oyuncu kadrosunda da Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Kate Winslet, Stephen Lang, Vin Diesel yer almaktadır ve bu sayede film izleyicilere daha da etkileyici bir hale gelir. ilmin yönetmenliğini ise ünlü yönetmen James Cameron yapmıştır ve bu sayede film daha da profesyonel ve etkileyici bir hale gelir. Sinema Bilet Fiyatları Cinetime için 50 tl olarak belirlenmiştir. Sinema bileti fiyatları farklılık gösterebilir.

ÖzdilekPark Antalya için tıklayınız!

Sinema bileti nedir?

Sinema bileti nedir? sinema salonlarında film izlemek için belli bir ücret karşılığında alınan belgedir. Sinema biletleri genellikle parakende satış noktaları ya da sinema salonlarının girişiteki gişelerinden satın alınır. Biletler tek kullanımlıktır ve kullanılması gereken zaman, tarih ve film üzerinde yazmaktadır. Biletin üzerinde yazan zaman tarih, film ve koltuk numarası haricinde başka film ve saatte izlenemez.

Sinemada bilet nasıl alınır?

Gitmek istediğiniz sinema salonunun girişindeki satış masasından yada sinema salonunun internet sayfasından online bir şekilde satın alabilirsiniz.

Sinemaya çanta ile girilir mi?

Sinemalar, güvenlik amacıyla çantanızı aramak isteyebilir fakat sinemaların çantanızı arama yetkisi bulunmamaktadır. Sinema alışveriş merkezi içerisinde yer alıyorsa hali hazırda siz xray cihazı içerisinden çantanızı geçirmiş ve gerekli güvenlik önlemleri alınarak içeriye girmişsiniz demektir. Çantanızı içeriye almak istemeyen ve görüntülemek isteyen bir personele bunu yapamayacağını bildirmeniz yeterlidir. Personelin size sinema salonuna alıp almama yetkisi bulunmaktadır. Sinema salonunun kuralları içerisinde sizi içeriye alabilir ya da almayabilir. Güvenlikler ve siviller size üst araması yapamaz. Sadece yetkili kolluk kuvvetleri ve yetkili belgesi olan kisiler yapabilir. Bu bilgiler duruma zamana ve mekanın özkurallarına göre değişiklilik gösterebilir.

Sinemaya içecek sokmak yasak mı?

Sinema salonlarına içecek sokmak yasak mı? Sinema salonları, içeceklerin içerideki ekipmanlara ve koltuklara zarar vermesinden endişelenebilir ve bazı durumlarda içeriye içecek sokma yasağı getirebilir.