Protez Tırnak Fiyatları – 2024 Güncel

6 Haziran 2023 0 By admin
Protez tırnak

Protez tırnak fiyatları, jel tırnak fiyatları, protez tırnak modelleri 2024 yılında oldukça merak edilen konular arasındadır. Protez tırnak, kendi tırnağınızın üzerine uygulanan,bayanların daha bakımlı olmak, ellerini daha estetik göstermek için yaptırdığı yapay tırnaklardır.

Protez tırnak fiyatları 2024 yılında bu yüzden oldukça popüler ve şuan moda diyebiliriz. Protez tırnak oldukça fazla modeli ve renk renk, desen desen olması sebebiyle oldukça estetik bir görünüm sağlıyor. Protez tırnaklar artık hemen hemen, tüm güzellik salonlarında yapılıyor. Yapılan protez tırnaklar yaklaşık olarak, tırnak uzama sürenize bağlı olarak 1 ay kullanılabiliyor.

Protez tırnak, ışıl ışıl görünmesi, istediğiniz model ve renklerin fazlalığı ile muhteşem tırnaklara sahip olmanızı sağlar. Protez tırnağın en büyük avantajıda istediğiniz zaman çıkarılabilir olmasıdır. Protez tırnak fiyatları uygulama yapılan güzellik salonuna göre farklılık gösterecektir. Protez tırnak fiyatları sabit fiyat değildir. Peki protez tırnak fiyatları ne kadar?

Protez Tırnak Fiyatları 2024

Protez tırnak her tırnağa uygulanabilen bir uygulamadır ancak mutlaka bakımları yapılmalıdır ve yaptırılan yerde protez tırnağınızı çıkartmak gerekmektedir. Evde çıkartmaya çalıştığınız takdirde, kendi tırnağınıza zarar verebilirsiniz. Protez tırnak çıkartılırken özel formüllü jeli uyguanarak çıkartılmalıdır. Buda profesyonel ve deneyimli kişilerin yapması gerektiği konusunu öne çıkartır. Protez tırnak fiyatları, rengine göre değilde, yapılan işleme ve kalıcı ojeye göre değişiklik gösterir. Sizler için aşağıda protez tırnak fiyatları 2024 güncel listesini derledik.

Protez Tırnak Ne Kadar?Protez Tırnak Fiyatı
Protez Tırnak + Oje + Manikür470 TL – 530 TL
Protez Tırnak Çıkarma İşlemi110 TL – 140 TL
Jel Protez Tırnak Fiyatı460 TL – 560 TL
Protez Tırnak + Pedikür İşlemi400 TL – 430 TL
Protez Tırnak Bakımı310 TL – 360 TL
Tırnak Güçlendirme Fiyatı260 TL – 300 TL
Protez Tırnak + Oje İşlemi360 TL – 410 TL
Ayak Protez Tırnak İşlemi310 TL – 380 TL
Kalıcı Oje + Manikür260 TL – 310 TL
Kalıcı Oje210 TL – 250 TL
Manikür160 TL – 220 TL
Pedikür210 TL – 260 TL
Nail Art40 TL – 100 TL
Nail Art Tüm El110 TL- 140 Tl
French – Ombre (Tek renk için)90 TL – 150 TL
Neon French – Ombre110 TL – 150 TL
Protez Tırnak Çıkartma110 TL – 170 TL
Tırnak Güçlendirme260 TL – 320 TL
Protez Tırnak Fiyatları 2023

Protez Tırnak Fiyatları, uygulanan yere ve uygulanan işleme göre değişiklik göstermektedir.

Protez Tırnak Yapımı
protez tırnak

Protez Tırnak Çeşitleri

Ellerinin bakımına özen gösteren herkesin tercih ettiği protez tırnak uygulamalarının 3 farklı çeşiti bulunmaktadır. Protez tırnak çeşitlerini inceleyelim;

Akrilik Tırnak

Kırılgan ve güç olarak daha zayıf olan tırnaklara uygulanan akrilik tırnak, özel bir toz ve sıvı kullanarak yapılır. Hem üzerine sürülen ojenin kalıcılığı hemde diğer protez tırnak uygulamalarından daha dayanıklı olması sebebiyle daha uzun süreli kullanıma sahiptir. Akrilik tırnak fiyatı 2023 yılında 300- 450 TL ciarındadır.

Dipping Tırnak

Uygulanan tırnaklar akrilik tırnakuygulamasına benzer ancak mat renk ve duru güzellik sevenlerin tercihi olan dipping tırnak oldukça popüler ve seilen bir protez tırnak çeşitidir. Modeli ve uzunluğu belirlenebilen ve standart olmayan dipping tırnakları çok seveceksiniz. Dipping tırnak fiyatları 2024 yılında 440- 470 TL civarındadır.

Jel Tırnak

Jel tırnak, tırnakların özel şablonlar kullanılarak adındada geçtiği gibi üzerine jel uygulanarak yapılan tırnak modelidir. Jel tırnak diğer protez tırnak uygulamalarının en popüler olanıdır. Jel tırnak uygulaması özel ışınlar kullanılarak uygulanır ve hem çok estetik hemde tırnakları daha güçlü gösteren jel tırnak fiyatları 500- 650 TL civarındadır. Jel tırnak fiyatları konusunun çok fazla merak edilmesinin sebebide hem jel tırnak fiyatları 2024 yılında daha uygun hemde jel tırnak oldukça fazla kullanılan ve popüler olan protez tırnak modelidir. Bu yüzden jel tırnak fiyatı daha uygun diyebiliriz.

Tüm Güncel Fiyat Listeleri İçin Bizi Takip Edin !!

2023 En Dikkat Çekici Protez Tırnak Modelleri

protez tırnak modelleri

Protez tırnak modelleri, uçsuz bucaksız bir dünyadır aslında. Protez tırnak modelleri tamamen hayal gücünüze bağlıdır. Protez tırnak modelleri olarak tırnak uçlarında, simetrik modeller, geometrik modeller yada renk olarak pastel renklerin dışında, mat renkler kullanılabilir ayrıca taş uygulamalarıda protez tırnak modellerinde oldukça fazla kullanılır. En çok tercih edilen protez tırnak modelleri; french protez tırnak modelleri, gelin protez tırnak modelleri, kısa protez tırnak modelleri, jel protez tırnak modelleri, badem protez tırnak modelleridir. Sizlerde size en uygun protez tırnak modellerini tercih ederek, tırnaklarınızın ve ellerinizin görünümünü daha zarif ve daha ışıltılı gösterebilirsiniz.

Protez Tırnak