Özdilek Eskişehir Cinetime Sinema Bilet Fiyatları 2024

4 Nisan 2023 1 By admin

Özdilek Eskişehir Cinetime

Özdilek Eskişehir Cinetime Sinema Bilet Fiyatları, Eskişehir Özdilek Sinema, Eskişehir ilinde yer alan bir sinema salonudur. Özdilek AVM içerisinde yer alan sinema salonu, seanslarını ve bilet fiyatlarını resmi internet sitesi üzerinden veya telefon hattı üzerinden öğrenebilirsiniz.

Eskişehir Özdilek Sinema, hem 2D hem de 3D seanslar düzenleyerek, sinemaseverlerin tercihine göre film izleme imkanı sunmaktadır. Ayrıca, Özdilek Sinema, yiyecek-içecek hizmetleri de sunmaktadır. Özdilek Sinema, hafta içi ve hafta sonu seansları düzenleyerek, sinemaseverlerin rahatça film izleme imkanı sunmaktadır.

Özdilek Sinema, güncel filmlerin yanı sıra, sık sık özel gösterimler düzenleyerek, sinemaseverlerin ilgisini çekmeyi amaçlamaktadır.

Özdilek Sinema, konforlu ve lüks bir ortamda film izleme imkanı sunmaktadır. Özdilek Sinema seans saatleri ve bilet fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için, resmi internet sitesini ziyaret edebilir veya telefon hattını arayarak bilgi alabilirsiniz.

Özdilek Eskişehir Cinetime Sinema Bilet Fiyatı

Cinetime Öğrenci 2D Sinema Salonu Fiyatı 71 ₺
Cinetime Öğrenci 3D Sinema Salonu Fiyatı 71 ₺
Cinetime Tam 2D Sinema Salonu Fiyatı 75 ₺
Cinetime Tam 3D Sinema Salonu Fiyatı 65 ₺
sinema filmleri, sinema bilet fiyatları, sinema bilet fiyatları 2024

3D ile 2D sinema arasındaki fark nedir?

Eskişehir sinema bilet fiyatları, salonlarının cinsine göre farklılık gösterebilir. Özellikle, 2D sinema ile 3D sinema arasında farklılık gösterir. 3D sinema, izleyicilere gerçekçi bir film seyretme deneyimi sunmak amacıyla izleyenlere sunulan bir teknolojidir. Bu teknoloji sayesinde, izleyiciler filmleri izlerken, filmdeki olayların tamamen içlerine doğru geldiğini hissedebilirler. 3D sinema, izleyicilere daha gerçekçi bir film izleme deneyimi sunmak için izleyicilere sunulur. 2D sinema ise, izleyicilere sadece filmlerin görüntülerini sunmak amacıyla kullanılmaktadır. 2D sinema, izleyicilere filmleri izlerken, sadece filmdeki olanları izleme imkanı sunar. Eskişehir sinema bilet fiyatları, 3D sinema ile 2D sinema arasında farklılık göstermektedir. 3D sinema biletleri, 2D sinema biletlerine göre daha yüksek ücretli olabilir. Ancak, 3D sinema biletleri ile 2D sinema biletleri arasındaki fark, sinema salonlarına göre değişiklik gösterebilir.

Tüm Sinema Fiyatları için TIKAYINIZ!

Eskişehir Özdilek Sinema Halk Günü Hangi Günler?

Eskişehir sinema halk günleri genellikle haftasonları ya da özel günlerde yapılmaktadır. Detaylı bilgiler için Tıklayınız!

Eskişehir Özdilek Cinetime Sinema Hangi Filmler var?

  • Fabelmanlar
  • Sevda Mecburi İstikamet
  • Avatar: Suyun Yolu
  • Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa
  • Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu
  • Çakallarla Dans 6
  • Düşeş 1 – Mafya Sızıntısı