Neü Kampüs Kart 2024

15 Mayıs 2023 0 By admin

Neü Kampüs Kart Nedir?

Neü kampüs kart, Necmettin Erbakan Üniversitesinde öğrenim gören öğrencilerin,yemek kartıdır. Neü Üniversitesindeki turnike ve yemekhane girişlerinde kullanılan neü kampüs kart aynı zamanda öğrenci kimlik kartı sistemi bütünüdür. Üniversiteye kayıt olan öğrencilere verilen neü kampüs kart ile öğrenciler, işlemlerini oldukça kolay bir şekilde halledebilirler. Neü Kampüs Kart 2024 yılında oldukça fazla merak edilen bir konudur. Bu yazımızda neü kampüs kart nedir? Neü kampüs kart başvurusu nasıl yapılır? Neü kampüs kart avantajları nelerdir? Kampüs kart neü hakkında bilgiler sunacağız.

Neü Kampüs Kart Başvurusu Nasıl Yapılır?

Neü üniversitesi kampüs kart için yetkililer, kartlarınızı hazırlarlar ve hemen sonrasında kartı teslimalmanız için, daha önce verdiğiniz e-posta adresine mail gönderirler. Teslim e-postası geldikten sonra Neü kampüs kartınızı neü öğrenci işleri biriminden teslim alabilirsiniz. Kimlik kartları mevcut olup kartını kaybeden, kıran yada deforme eden öğrenciler yeni neü kampüs kartları basılana kadar, öğrenci belgeniz ile geçici el kartlarını kullanabilir bakiye yükletebilirler.

Neü Kampüs Öğrencileri Yemekhane İçin Nereye Ve Nasıl Başvuru Yaparlar?

Yemekhaneden faydalanmak isteyen neü öğrencileri, Neü Kampüs kartlarını öncelikle kayıt ettirmek zorundalar.

  • Öncelikle bu adresten tek şifre alınır. Tıklayın
  • Tek şifre alınacak kart Konya Belediyesi tarafından verilen El Kart, Yada Neü Kampüs kart olabilir. Rf Özellikli bir kart olmalıdır.
  • Mevcutta öğrenci kartı olan öğrencilerin kart numaraları kayıtlıdır bu yüzden farklı bir işlem yapmaları gerekmez.
  • Eğer farklı kart kullanacaksanız, kullanacağınız Nfc özellikli kartın Rf numarasını öğrenmelisiniz.Bu numarayıda nfc özellikli kartınızı okutarak öğrenebilirsiniz.
  • Neü Kart numarası bilgilerinizi, tek şifrenizle yada e-devlet şifrenizle girdikten sonra bilgilerinizi güncelleyin.
  • Yemekhaneden hizmet için kayıt olmuş oluyorsunuz.

Sonuç olarak neü kart öğrenciler için oldukça avantaj sağlayan ve hızlı birşekilde işlerini yapmaya yarayan bir karttır.

Bu bağlantıya tıklayarak neü kampüs kartına bakiye yükleyebilirsiniz.

Neü Kampüs Karta Nasıl Para Yüklenir?

Neü kimlik kartına  kampuskart.erbakan.edu.tr adresinden akf yada kredi kartınız ile yada tıp fakülteleri içerisindeki atmlerden yapabilirsiniz.

Neü Kampüs Karta Ne Zaman Yükleme Yapmalıyım?

Neü karta cuma günleri ödeme yapılamaz. Perşembe günü saat 17:29 a kadar bir sonraki haftanın yüklemesi yapılabilir.

Neü Kampüs Kart ile Başka Yemekhaneden Yemek Yiyebilir Miyim?

Yemekhane seçimini Neü kart yüklemesi yapıldığında yapmalısınız. Yemekhane değiştirebilirsiniz bu sizin tercihinizdir ancak yüklediğiniz yemekhane dışındaki bir yemekhanede kullanamazsınız.

Neü Kampüs Kartımı İptal Edebilir Miyim?

Buna gerek yoktur,kullanmaya bilirsiniz ancak öğrenim süreniz boyunca kartı iptal etmenize gerek yoktur.

Bizi takip Edin