Özdilek Bursa Cinetime Sinema Bilet Fiyatları 2024

4 Nisan 2023 2 By admin

Cinetime Bursa Sinema Bileti Fiyatı – Bursa Cinetime Sinema

Cinetime 2D Sinema Salonu Fiyatı 87 ₺
Cinetime 3D Sinema Salonu Fiyatı 87 ₺
sinema filmleri, bursa sinema bilet fiyatları, sinema bilet fiyatları 2024

Özdilek Eskişehir Cinetime Sinema

Eskişehir’de Özdilek Cinetime sinema salonları, modern bir sinema deneyimi sunmak için tasarlandı. Bu sinema salonları, Eskişehir’de bulunan Özdilek Alışveriş Merkezi’nin içinde yer alır ve konforlu koltukları, yüksek çözünürlüklü ekranları ve ses sistemleri ile öne çıkar. Bilet fiyatları ise genellikle standart sinema bilet fiyatlarına göre biraz daha pahalıdır ancak bu, salonların konforu ve ekstra hizmetleri için geçerli bir ödeme olabilir. Özdilek Cinetime, Eskişehir’de yer alan diğer sinema salonlarından farklı olarak, çocuk oyun alanı ve kafe hizmeti sunar. Bu, aileler için idealdir ve çocuklarınızın sinema izlerken sıkılmamasını sağlar.
Bu sayede, sinema sevenler Eskişehir’de Özdilek Cinetime’da klasik filmleri veya yeni çıkan filmleri izleyebilirler.
Eskişehir’de Özdilek Cinetime, sinema sevenler için mükemmel bir seçenektir ve modern bir sinema deneyimi sunmak için tasarlandı

Bursa Cinetime Sinema Bilet Fiyatı Ne Kadar ?

Bursa Cinetime‘da 2 Sinema bileti türü vardır. 2D Sinema bilet fiyatı 85₺, 3D Sinema bilet fiyatı 95₺‘dir. Sinema salonlarında günler arasında fiyat farklı oluşabilir. Bursa’da Halk günü olarak tabir edilen günler içerisinde sinema bilet fiyatları 85₺ olarak belirlenmiştir. Hafta sonları halk günleri olarak belirlenmiştir. ÖzdilekPark Bursa Nilüfer Cinetime Sinema.

Tüm Sinema Fiyatları için TIKAYINIZ!

Cinetime Bursa Vizyondaki Filmler

Cinetime’da vizyondaki filmler neler diye merak ediyorsanız hemen sizler için sıralayalım…
9 Ocak 2023’te vizyondaki filmler şu şekildedir;

  • Fabelmanlar
  • Sevda Mecburi İstikamet
  • Avatar: Suyun Yolu
  • Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa
  • Nasreddin Hoca Zaman Yolcusu
  • Çakallarla Dans 6
  • Düşeş 1 – Mafya Sızıntısı

Vizyondaki filmler her hafta değişiklik gösterebilir.

Cinetime Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa Bilet Al

Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa bilet satın almak isteyenler için filmin nasıl bir konuya sahip oldugunu bilmek en önemli unsurlardan birisidir. Cinetime’da Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa filminin konusu şu şekildedir;
Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa, Hayri`nin gazetelerde yayınlanan fotoğrafları hiç beklenmedik bir kişinin dikkatini çeker; geminin gerçek sahibinin, yani bir uzaylının… Bu gizemli ama sevimli uzaylı, Hayri`yi bulmak ve onu kendisine yardım etmesi için ikna etmek zorundadır. Uzaylı, kader arkadaşını bulmak için yola çıkarken peşinde niyetleri hiç de iyi olmayan bir grup insanın olduğundan habersizdir. Cinetime Bursa Sinema bileti satın almak için tıklayınız!