Adana Sinema Salonları – Adana Sinemalar

4 Nisan 2023 6 By admin

Adana sinema salonlarının fiyatları gayet uygundur ve Şehir merkezinde yer alan Kozan Belediye sinema salonu, Arıplex Reşatbey ve Paribu Cineverse (M1 Merkez) gibi salonlar, sinemaseverler için keyifli bir deneyim sunmaktadır. Ayrıca Adana Park Cinens ve 01 Burda Cinema Pink gibi salonlar da şehir dışındaki ilçelerde yer almaktadır. En son olarak, Optimum Avşar ve Metropol gibi salonlar da şehir merkezinde yer almaktadır. Bu salonlar, Adana sinema sektörünün öncülerinden biridir ve sinemaseverler için oldukça popülerdir.

Adana Arıplex Reşatbey Sinema Salonu

Telefon Numarası: 0(322) 457 81 43
Adresi: Reşatbey, 62003. Sk. 34 C, 01120 Seyhan/Adana
Web Sitesi: Sitesi tarafımızca bulunamadı!

Adana Paribu Cineverse Sinema Salonu

Telefon Numarası: 0850 220 0967
Adresi: M1 Merkez Avm No: 5, 87071. Sk., 01200 Seyhan/Adana
Web Sitesi: Site için tıklayınız!

Adana Park Cinens Sinema Salonu

Telefon Numarası: (0322) 333 25 55
Adresi: Park Adana AVM 8/A 55016 Sokak Sakarya Mah, 01130 Seyhan/Adana
Web Sitesi: Site için tıklayınız!

Adana 01 Burda Cinema Pink Sinema Salonu

Telefon Numarası: (0322) 450 29 91
Adresi: Ahmet Remzi Yüreğir, Turhan Cemal Beriker Blv. No:1 D:333, 01130 Seyhan/Adana
Web Sitesi: Site için tıklayınız!

Adana Optimum Avşar Sinema Salonu
Telefon Numarası: (0322) 3333383

Adresi: Sinanpaşa, Hacı Sabancı Blv. No:28, 01220 Yüreğir/Adana
Web Sitesi: Site için tıklayınız!

Adana Metropol Sinema Salonu

Telefon Numarası: (0322) 233 27 00
Adresi: Güzelyalı, Turgut Özal Blv., 01170 Çukurova/Adana, Türkiye
Web Sitesi: Site için tıklayınız!

Cinemaximum Adana, Türkiye’nin önde gelen sinema zincirlerinden biridir. Ancak, Cinemaximum Adana, Paribu Cineverse tarafından satın alınmıştır. Bu satın alma, sinema sektöründe önemli bir gelişme olarak kabul edilmektedir.

Adana Optimum Avşar Sinema Fiyatları Ne Kadar?

Adana Optimum Avşar sinema salonu, Adana şehir merkezinde yer almaktadır. Bu salon, modern tasarımı ve konforlu koltukları ile sinemaseverler için ideal bir seçim olmaktadır. Optimum Avşar sinema salonu, Adana’da film izlemek isteyenler için çok popüler bir seçenektir.

Optimum Avşar sinema salonu bilet fiyatları, genel olarak standart bir sinema salonu bilet fiyatlarına benzer. Örneğin, yetişkinler için perşembe günleri bilet fiyatları genellikle 85 TL iken, hafta sonları bilet fiyatları 80 TL’ye kadar çıkabilir. Çocuklar için bilet fiyatları 80₺ olur. Ayrıca, öğrenciler için öğrenci biletleri mevcuttur fiyatı 80₺’dir.

Optimum Avşar sinema salonu aynı zamanda özel günler için özel fiyatlar sunmaktadır. Örneğin, cumartesi günleri “Family Day” olarak adlandırılan özel bir gün vardır ve bu gün için özel bilet fiyatları mevcuttur.

Optimum Avşar sinema salonu ayrıca perakende satış ve online satış yolları ile bilet satışı yapmaktadır. Bu nedenle, bilet almak için sinemaya gitmek zorunda kalmazsınız. Aynı zamanda, önceden bilet almanız durumunda kuyrukta beklemek zorunda kalmazsınız.

Son olarak, Optimum Avşar sinema salonu, Adana’da film izlemek isteyenler için mükemmel bir seçimdir. Modern tasarım, konforlu koltuklar ve uygun bilet fiyatları ile sinemaseverler için ideal bir deneyim sunmaktadır.

Adana Sinema Müzesi Nerede?

Adres: Kayalıbağ, Seyhan Cd., 01010 Seyhan/Adana
Telefon Numarası: (0322) 457 07 78
Tür: Sinema müzesi
Çalışma Saatleri

Cuma08:00–17:00
Cumartesi08:00–17:00
Pazar10:00–17:00
Pazartesi10:00–17:00
Salı08:00–17:00
Çarşamba08:00–17:00
Perşembe08:00–17:00

Adana Esas 01 Sinema Halk Günü Ne Zaman?

Esas 01 sinema salonu, Adana merkezinde yer almaktadır ve sinemaseverler için keyifli bir deneyim sunmaktadır. Esas 01 sinema salonu halk günü ne zaman olduğu genellikle hafta içi herhangi bir gün olabilir. Bu günlerde bilet fiyatları düşebilir ve sinemaseverler için daha uygun bir seçenek olabilir.

Esas 01 sinema salonu ayrıca güncel seansları ve vizyondaki filmleri internet sitesinde veya sosyal medya hesaplarında duyurmaktadır. Bu nedenle, Esas 01 sinema salonu seansları hakkında bilgi almak için internet sitesini veya sosyal medya hesaplarını kontrol etmeniz yeterlidir.

Ayrıca Adana’da Real Cinebonus, Arıplex gibi sinema salonlarıda mevcut. Bu salonlar da güncel seansları ve vizyondaki filmleri internet sitesinde veya sosyal medya hesaplarında duyurmaktadır. Özellikle “Bergen” filmi Adana sinema salonlarında gösterilmektedir.

Vizyona girecek filmler hakkında bilgi almak için internet sitelerini veya sosyal medya hesaplarını kontrol etmeniz yeterlidir. Ayrıca Adana’da vizyondaki filmler arasında en çok beğenilenler arasında “Sevda Mecburi İstikamet” ve “Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa” gibi filmler yer almaktadır.

Adana sinema sektörü, oldukça zengindir ve sinemaseverler için birçok film seçeneği sunmaktadır. Bu seçenekler arasında “İllegal hayatlar”, “Avatar: Suyun Yolu İllegal Hayatlar” ve “Servet Operasyonu” gibi filmler yer almaktadır. Bu filmler, sinemaseverler için keyifli bir deneyim sunmaktadır ve Adana’da sinema keyfini çıkarmanın en iyi yollarından biridir.


Adanada sinemalarda hangi filmler var?

Adana’da sinemalarda şu anda vizyonda olan filmler arasında “Fabelmanlar”, “Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa”, “Sevda Mecburi İstikamet”, “Servet Operasyonu”, “Ammar 3: Cin Kabilesi”, “Avatar: Suyun Yolu”, “İllegal Hayatlar” gibi filmler yer almaktadır. Bu filmler, farklı türlerde ve konularda olup, sinemaseverler için keyifli bir deneyim sunmaktadır.

“Fabelmanlar”, animasyon filmidir ve tüm aile için uygun bir seçenektir. “Rafadan Tayfa Galaktik Tayfa” ise çocuklar için uygun bir komedi filmidir. “Sevda Mecburi İstikamet” ise aşk ve drama türünde bir filmdir. “Servet Operasyonu” ise aksiyon ve macera türünde bir filmdir. “Ammar 3: Cin Kabilesi” ise korku ve gerilim türünde bir filmdir. “Avatar: Suyun Yolu” ise fantastik bir filmdir. “İllegal Hayatlar” ise gerilim türünde bir filmdir.

Bu filmler, Adana sinemalarında şu anda vizyonda olmakta ve sinemaseverler için keyifli bir deneyim sunmaktadır. Bu filmler arasından seçim yapmak için, internet sitelerini veya sosyal medya hesaplarını kontrol etmeniz veya sinema salonlarına gitmeniz yeterlidir. Bu filmler arasından seçim yaparak, Adana’da sinema keyfini çıkarmanın en iyi yollarından biridir.

Adana Arıplex Sinema Salonu

Adana Arıplex sinema salonu, Adana şehir merkezinde yer almaktadır ve sinemaseverler için keyifli bir deneyim sunmaktadır. Arıplex Adana, güncel seansları ve vizyondaki filmleri internet sitesinde veya sosyal medya hesaplarında duyurmaktadır. Bu nedenle, Arıplex Adana seansları hakkında bilgi almak için internet sitesini veya sosyal medya hesaplarını kontrol etmeniz yeterlidir. Arıplex sineması Adana seansları arasında Altyazılı filmler 18 yaş sınırı olanlar için de mevcut.

Ayrıca, Cinemaximum Adana, Bergen gibi filmleri göstermektedir. Cinemaximum Adana, vizyondaki filmleri internet sitesinde veya sosyal medya hesaplarında duyurmaktadır. Bu nedenle, Cinemaximum Adana vizyondaki filmler hakkında bilgi almak için internet sitesini veya sosyal medya hesaplarını kontrol etmeniz yeterlidir.